תערוכת הלימודים הבינלאומית

מדי שנה Ustudy מארגנת את תערוכת הלימודים הבינלאומית בגני התערוכה בתל אביב.  לתערוכה בישראל מגיעים עשרות נציגים של מוסדות השכלה גבוהה מכל העולם המעוניינים לגייס סטודנטים ישראלים, לרבות בתי ספר מקצועיים, מכללות פרטיות, ואוניברסיטאות מחקר.

התערוכה מהווה הזדמנות יוצאת דופן להכיר את המגוון הרחב של אפשרויות הלימודים בחו"ל ולסייע לסטודנטים ישראלים לבחור את בית הספר המתאים להם ביותר.

בתערוכה משתתפים עשרות נציגים של מוסדות לימוד מישראל, ארה"ב, אנגליה, אוסטרליה, קנדה, איטליה, שוויץ, דרום אפריקה, צרפת, ספרד גרמניה ועוד. כמו כן, משתתפים בתערוכה נציגי השגרירויות השונות וחברות הנותנות שירותים בתחום ההשכלה.

בתערוכה מוצגים אלפי מסלולי לימוד החל מלימודי שפות ותעודה, דרך מסלולים מקצועיים והכשרה, עד למסלולי לימודי אקדמיים (תואר ראשון, שני ודוקטורט). המסלולים כוללים את כל מגוון תחומי הלימוד לרבות, מנהל עסקים, כלכלה, מחשבים, טכנולוגיות, הנדסה, רפואה, מדעים, קולנוע, משחק, אומנות וקולינריה.

חלק בלתי נפרד מהתערוכה כולל הרצאות נושא מקצועיות מפי נציגים זרים, שגרירויות או מומחים מקומיים, וזאת על מנת לסייע לקהל במידע חשוב, התמצאות בתהליכים וקבלת החלטות עבור אלו המעוניינים להירשם ללימודים בחו"ל או בישראל.

בתערוכה משתתפים גם מוסדות לימוד ישראלים אשר מציגים מסלולים הבינלאומיים בשיתוף עם מוסדות מובילים בחו"ל, מסלולים אלה בדרך כלל נחשבים ליוקרתיים בישראל.

בתערוכה יינתנו הרצאות על ידי מנהלי מחלקת ויזה של שגרירות ארה"ב, קנדה ואוסטרליה, והיא המקום היחיד בו תוכלו לפגוש את מנהלי מחלקת הוויזות פנים אל פנים, לשאול שאלות ולקבל תשובות מגורמי ממשל רשמיים.